//   Careers

Výpočtář

Posted: July 11th, 2022

Lokalita: Multimatic Engineering Prague, Česká republika

Nabízená pozice:

Multimatic je globální společností, která vyvíjí a vyrábí systémy a komponenty pro automobilový průmysl. Multimatic Engineering Prague (MEP) je součástí vývojové divize nadnárodní skupiny Multimatic. MEP je poskytovatelem progresivních návrhů a ve spolupráci s ostatnímí vývojovými centry skupiny nabízí také testování a prototypové díly výrobním divizím Multimatic, výrobcům automobilů (OEM’s) a také výrobcům maloseriových luxusních vozidel a firmám v oblasti motorsportu. Multimatic je dodavatelem mechanismů, strukturních dílů a systémů zavěšení kol, včetně komponentů do F1. Multimatic je také výrobcem supersportu Ford GT. 

MEP je plně integrován do klíčových vývojových a testovacích kapacit společnosti, což umožňuje rychlé propojení a úzkou spolupráci mezi odděleními (konstrukce, výpočty, testování a validace produktů, kompozity, výroba včetně prototypů).

Projekty zpracovávané v MEP sahají od návrhu malosériových high performance dílů až po vývoj supersportovních vozů. Vývoj optimalizovaných lehkých konstrukcí, v mnoha případech s použitím uhlíkových vláken, je každodenní pracovní náplní. Děláme na projektech, o kterých jste možná jen snili.

Na základě rostoucí poptávky po našich inženýrských službách hledáme do našeho týmu dalšího výpočtáře.

Adresa pracoviště:

Šafránkova 1243/3
155 00 Praha Stodůlky

Náplň práce:

Vývoj optimalizovaných řešení pro automobilový průmysl a motorsport. Aktivity zahrnují vytváření a ověření MKP modelů komponentů, sestav a celého vozidla, provádění simulací, ověřování požadavků, jednoduché manuální výpočty, doporučení pro konstrukční řešení a zpracování výsledků do formálních výstupů a prezentací. V průběhu celého procesu výpočtář úzce spolupracuje s ostatními odděleními (konstrukce, výroba prototypů, kompozity, testování, atd.), dodavateli a zákazníky.

 

Požadavky na kandidáta:

- VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na silniční vozidla)

- zkušenosti s vývojem komponentů a systémů vozidla výhodou, ale ne podmínkou

- znalost práce v MKP software (HyperWorks, Ansa, OptiStruct, Nastran, LS-Dyna) výhodou

- nadšení pro práci ve vývoji automobilů

- schopnost pracovat v týmu

- komunikativní AJ (pro spolupráci s kolegy, zákazníky, dodavateli), NJ výhodou

- platný řidičský průkaz a cestovní pas, flexibilita k cestování do zahraničí

 

Nabízíme:

- práci v dynamickém týmu v přátelském pracovním prostředí

- flexibilní pracovní dobu

- jazykové kurzy

- cestovní pojištění i pro soukromé účely

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- team building akce

 

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte prosím níže na odkaz “APPLY NOW “ a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

If you are interested in this position, apply by sending us your cover letter and resume.
We thank all interested candidates in advance; however, only individuals selected for interviews will be contacted.
As part of our commitment to ensuring our employment practices are fair, accessible, and inclusive of persons with disabilities, recruitment-related accommodations for disabilities, are available upon request throughout the recruitment and assessment process for applicants with disabilities.
Apply Now