Fast track your career

This is an inactive post!

Konstruktér

Posted: January 27th, 2023

Lokalita: Multimatic Engineering Prague, Česká republika

Multimatic je globální společností, která vyvíjí a vyrábí kompletní vozidla a také komponenty a systémy pro automobilový průmysl. Multimatic Engineering Prague (MEP) je součástí vývojové divize nadnárodní skupiny Multimatic. MEP je poskytovatelem progresivních návrhů a ve spolupráci s ostatnímí vývojovými centry skupiny nabízí také testování a prototypové díly výrobním divizím Multimatic, výrobcům automobilů (OEM’s) a také výrobcům maloseriových luxusních vozidel a firmám v oblasti motorsportu. Multimatic je dodavatelem mechanismů, strukturních dílů a systémů zavěšení kol (včetně komponentů do F1). Multimatic je také výrobcem supersportu Ford GT a hypercaru Mercedes-AMG One

MEP je plně integrován do klíčových vývojových a testovacích kapacit společnosti, což umožňuje rychlé propojení a úzkou spolupráci mezi odděleními (konstrukce, výpočty, testování a validace produktů, kompozity, výroba včetně prototypů).

Projekty zpracovávané v MEP sahají od návrhu malosériových high performance dílů až po vývoj supersportovních vozů. Vývoj optimalizovaných lehkých konstrukcí, v mnoha případech s použitím uhlíkových vláken, je každodenní pracovní náplní. Děláme na projektech, o kterých jste možná jen snili.

Na základě rostoucí poptávky po našich inženýrských službách jsme se rozhodli posílit náš tým o další konstruktéry.

Adresa pracoviště

Šafránkova 1243/3 155 00 Praha Stodůlky

Náplň práce

Vývoj optimalizovaných konstrukčních řešení pro automobilový průmysl a motorsport. Určení ideální kombinace materiálů a výrobních procesů s přihlédnutím na objem výroby, požadavků na funkci a náklady. Veškeré konstrukční práce jsou prováděny v CAD software NX nebo CATIA. V průběhu celého procesu vývoje konstruktér úzce spolupracuje s ostatními odděleními (výpočty, výroba prototypů, kompozity, testování, atd.), dodavateli a zákazníky.

Požadavky na kandidáta

  • VŠ vzdělání technického směru (ideálně se zaměřením na silniční vozidla)
  • Zkušenosti s vývojem konceptů a detailním návrhem systémů vozidla výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost CAD software výhodou
  • Nadšení pro práci ve vývoji automobilů
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Komunikativní AJ (pro spolupráci s kolegy, zákazníky, dodavateli), NJ výhodou
  • Platný řidičský průkaz a cestovní pas, flexibilita k cestování do zahraničí

Nabízíme

  • Práci v dynamickém týmu v přátelském prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Cestovní pojištění i pro soukromé účely
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Team building akce

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, klikněte níže na odkaz “APPLY NOW “ a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

If you are interested in this position, apply by sending us your cover letter and resume.
We thank all interested candidates in advance; however, only individuals selected for interviews will be contacted.
As part of our commitment to ensuring our employment practices are fair, accessible, and inclusive of persons with disabilities, recruitment-related accommodations for disabilities, are available upon request throughout the recruitment and assessment process for applicants with disabilities.